خانه / همایش ها / همایش های خارجی / چهارمین کنفرانس بین المللی علوم انسانی، روانشناسی و علوم اجتماعی

چهارمین کنفرانس بین المللی علوم انسانی، روانشناسی و علوم اجتماعی

درباره کنفرانس

با توجه به اهمیت علم و فن آوری در جهان امروز، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح جهانی وجود دارد. از این رو، در پی پیچیدگی بی سابقه و چالش های وجودی انسان، چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی با هدف گرد هم آوردن جامعه دانشگاهی، محققان و پژوهشگران به منظور تبادل و به اشتراک گذاری تجارب و نتایج تحقیقات خود در مورد تمام جنبه های تخصصی و میان رشته ای برگزار می گردد. همچنین این کنفرانس فرصتی را برای ارائه و بحث در مورد جدید ترین نوآوری ها، روندها، نگرانی ها و چالش های عملی مواجه شده و راه حل های اتخاذ شده در زمینه های فوق الذکر، فراهم می کند.

با توجه به اهمیت علم و فن آوری در جهان امروز، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح جهانی وجود دارد. از این رو، پس از برگزاری موفق دوره اول کنفرانس بین المللی علوم انسانی، روانشناسی و علوم اجتماعی در تاریخ 27 آبان 1394 مطابق با 18 نوامبر2015 در ایران – تهران،  دوره دوم کنفرانس در تاریخ 25 اسفند 1394 مطابق با 15 مارچ2016 در دانشگاه استانبول زعیم-ترکیه و دوره سوم این کنفرانس در برلین در تاریخ 19 تیر 1395 مطابق با 9جولای 2016 شرکت مدیران ایده پرداز کارین درصدد است دوره چهارم این کنفرانس را با هدف آشنایی و ارتباط میان اساتید، پژوهشگران، صاحبنظران، متخصصان وعلاقمندان به منظور تبادل جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در زمینه علوم انسانی، روانشناسی و علوم اجتماعی وبررسی چالشهای علمی و اجرایی در فرآیند کاربرد آن از تمام مناطق جغرافیایی،در سطوح محلی، ملی، منطقه ای و بین المللی در تاریخ 22 مهر 1395 مطابق با 13اکتبر 2016 در شهر بارسلون – کشور اسپانیا برگزار نماید.

چهارمین کنفرانس بین المللی علوم انسانی،روانشناسی و علوم اجتماعی  از طرف بسیاری از دانشگاه ها، سازمان ها و مجامع علمی حمایت معنوی شده است؛ و با افتخار اعلام می داریم، مجموعه دوره های این کنفرانس یک جامعه بزرگ، چند ملیتی و دوستانه از پژوهشگرانی که علاقمند به اشتراک ایده هایشان هستند را شکل داده است.

شایان ذکر است، مجموعه دوره های این کنفرانس به عنوان یک رویداد علمی معتبر در میان جامعه علمی شناخته شده و افزایش تعداد مقالات ارسالی و شرکت کنندگان هر دوره دلیلی بر این ادعا است و مجموعه بین المللی کارین از طریق فعالیت های کنفرانس، لوح فشرده مجموعه مقالات کنفرانس، و امکان چاپ مقالات در مجلات معتبر بین المللی بر توسعه و ترویج دانش نظری، پژوهش های مفهومی، و دانش حرفه ای تمرکز دارد.

مجموعه بین المللی کارین در طی سال های اخیر همایش ها و کنفرانس های موفقی را با مشارکت دانشگاه های معتبری مانند:

  • University of Nottingham
  • Kaunas University of Technology 
  • Istanbul Medeniyet University
  • Istanbul Sabahattin Zaim University 

و مشارکت اساتید مطرحی از کشورهای ایران، انگلستان، آمریکا، امارات متحده عربی، اتحادیه اروپا، کانادا، ترکیه و مالزی برگزار نموده است که پذیرای شرکت کنندگانی از ۲۰ کشور از ۵ قاره به ویژه از کشورهای کانادا، مکزیک، فرانسه، ایتالیا، آلمان، آمریکا، کره جنوبی، هند، بنگلادش، امارات متحده عربی، استرالیا، مالزی، ترکیه، گرجستان، جمهوری آذربایجان، لیتوانی، هلند و ایران برگزار کرده است. هم اکنون گزارش های تصویری دوره اول و دوم این کنفرانس در سایت قابل مشاهده می باشد.

در این راستا کمیته علمی و اجرایی کنفرانس، از تمامی اساتید، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت می نمایند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و یا زمینه های مرتبط می باشد به صورت فردی و یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. علاوه بر این، علاقمندان به این حوزه می توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند.

محورهای کنفرانس:

علوم انسانی

روانشناسی

علوم اجتماعی

آخرین مهلت ارسال مقالات: 11 مهرماه 95

تاریخ کنفرانس: 23 مهر 95

مکان: اسپانیا

سایت همایش

درباره ی Atefeh yousefi

همچنین ببینید

کنفرانس بین المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی

درباره کنفرانس امروزه پیشرفت و توسعه کشورها در سطح کلان و سازمان ها در سطح …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *